найкращий хліб, який ви повинні спробувати


найкращий хліб, який ви повинні спробувати

про хліб

Ранній дріжджовий хліб був випечений ще в 6000 році до нашої ери шумерами, які, можливо, передали свої знання єгиптянам приблизно в 3000 році до нашої ери. Єгиптяни удосконалили процес і почали додавати в борошно дріжджі. Шумери вже використовували золу для доповнення тіста під час випікання.

Для раннього хліба було доступно кілька джерел закваски. Повітряні дріжджі можна використовувати, залишивши сире тісто на деякий час на повітрі перед приготуванням. Пліній Старший повідомляв, що галли та іберійці використовували піну, зняту з пива, яка називається барм, для виробництва «легшого сорту хліба, ніж інші народи», наприклад, коржика з барму. Частини стародавнього світу, які пили вино замість пива, використовували пасту, що складається з виноградного соку та борошна, якій дозволили почати бродіння, або пшеничні висівки, замочені у вині, як джерело дріжджів. Найпоширенішим джерелом закваски було збереження шматка тіста з попереднього дня для використання в якості закваски, як також повідомляв Пліній.

Саме тому ви повинні спробувати цей хліб


Від багатих шарів малайзійського роті канаї до турецького симіту з насінням, це подорож крізь суть глобальної комфортної їжі та нагадування про те, що творчість, як і хліб, є спадковістю людини.

Шаобін, Китай

Розбийте кунжутну скоринку шаобінгу, щоб відкрити ніжні шари з насиченим пшеничним смаком.
Досвідчені пекарі шаобін розгортають тісто так тонко, що готовий виріб має 18 або більше шарів. Потім північнокитайський корж можна приправляти солодкими чи пікантними начинками, від пасти з чорного кунжуту до копченого м’яса чи сичуаньського перцю. Пан Кубано, Куба Розтоплене сало надає відтінок пікантного смаку хлібцям Pan Cubano, чий пухкий м’якуш створює ніжний контраст із хрусткою скоринкою, схожою на крекер.
Зайдіть у кубинську пекарню, і ви, швидше за все, помітите довгий золотистий буханець із блідим швом у центрі: деякі пекарі вдавлюють у тісто очищений лист пальметто перед випіканням, щоб створити характерну

тріщину по довжині хліба.

Він популярний від Гавани до Майамі, але лише в США ви знайдете хлібці в «кубинських бутербродах», які, як вважається, були винайдені в 19 столітті кубинцями, що живуть у Флориді.

Лібба, Єгипет

Бедуїнські племена мандрують величезними пустелями Єгипту, несучи мішки з пшеничним борошном, щоб щодня готувати хліб на багатті.
У той час як деякі бедуїнські хліби випікають на розпечених металевих листах, лібба шльопають прямо в вугілля. Це потужне тепло обсмажує хрустку підрум’янену скоринку на м’якому тісті, залишаючи внутрішню частину паровою та вологою.

Пупусас, Сальвадор

Прогуляйтеся вулицями Сан-Сальвадору, і ви ніколи не будете далеко від аромату підсмаженої кукурудзи, що готується пупусами.
Смажений кукурудзяний хліб – це і улюблена закуска, і національна ікона.
Щоб приготувати пупуси, кухар загортає начинку з сиру, свинини або пряної квасолі в ніжне кукурудзяне тісто, а потім викладає суміш на розпечену сковороду. Яскрава начинка з соломи куртідо прорізає жир і сіль для ситної страви. Це смак, який пройшов століттями. У місці Хойя-де-Серен, яке внесене до списку ЮНЕСКО, місто майя, поховане виверженням вулкана, археологи знайшли знаряддя для приготування їжі, схожі на ті, що використовувалися для виготовлення лялечок, датовані приблизно 600 роком нашої ери.