2 найчудовіший актор


2 найчудовіший актор

про актор

Раніше, у Стародавній Греції та середньовічному світі, а також в Англії за часів Вільяма Шекспіра, тільки чоловіки могли стати актор , а жіночі ролі, як правило, виконували чоловіки або хлопчики. У той час як у Стародавньому Римі дозволяли виступати жінкам на сцені, лише незначна меншість із них отримувала виступи. Проте комедія дель арте в Італії дозволила жінкам-професіоналам виступати на ранніх етапах; Лукреція Ді Сієна, чиє ім’я вказано в контракті актор від 10 жовтня 1564 року, згадується як перша італійська актриса, відома за іменем, а також Вінченца Армані та Барбара Фламінія як перші примадонни та перші добре задокументовані актриси в Італії ( і в Європі). Після англійської Реставрації 1660 року в Англії на сцені почали з’являтися жінки. У наш час, особливо в пантомімі та деяких операх, жінки іноді грають ролі хлопчиків або юнаків.

саме тому це найчудовіший актор

1. Дуейн Джонсон

Дуейн Дуглас Джонсон (народився 2 травня 1972 року), також відомий під псевдонімом Рок, — американський актор, бізнесмен і колишній професійний рестлер.[6][7] Широко визнаний одним із найвидатніших професійних борців усіх часів [8] [9], він боровся за WWE протягом восьми років, перш ніж почати актор ську кар’єру. Його фільми зібрали понад 3,5 мільярда доларів у Північній Америці та понад 10,5 мільярда доларів у всьому світі [, що робить його одним із найкасовіших і найбільш високооплачуваних актор у світі.

Джонсон грав у коледж-футбол в Університеті Маямі та був членом національної команди чемпіонату в 1991 році. Він прагнув грати у професійний футбол, але не був обраний на драфті НФЛ 1995 року. Потім він підписав контракт з «Калгарі Стемпедерс» з Канадської футбольної ліги (CFL), але був виключений з команди в своєму першому сезоні. Частина родини Аноаї, батько Джонсона Роккі та дід по материнській лінії Пітер Майвія були професійними борцями, і він уклав контракт із Всесвітньою федерацією боротьби (WWF, тепер WWE) у 1996 році.

Він став відомим після того, як розробив трюк харизматичного балакуна та допоміг розпочати епоху ставлення, період буму галузі наприкінці 1990-х і на початку 2000-х. Джонсон залишив WWE у 2004 році та повернувся у 2011 році як виконавець неповний робочий день до 2013 року, спорадично з’являючись до виходу на пенсію у 2019 році. 10-разовий чемпіон світу, у тому числі перший афроамериканського походження в акції [16], він також є дворазовий міжконтинентальний чемпіон, п’ятиразовий командний чемпіон, переможець Royal Rumble 2000 і шостий чемпіон WWE з потрійною короною. Джонсон став хедлайнером найпопулярнішого професійного рестлінгу з оплатою за перегляд (WrestleMania XXVIII) і був представлений серед епізодів, які найбільше переглядають у флагманському телесеріалі WWE (Raw і SmackDown).

2. Емма Вотсон

Емма Шарлотта Дюерре Вотсон (народилася 15 квітня 1990) – англійська актриса та активістка. Відома своїми ролями як у блокбастерах, так і в незалежних фільмах, а також своєю діяльністю у сфері захисту прав жінок, вона отримала низку нагород, зокрема нагороду Young Artist Award і три нагороди MTV Movie Awards. Уотсон увійшла до списку найбільш високооплачуваних актрис світу за версією Forbes і Vanity Fair, а журнал Time у 2015 році назвав її однією зі 100 найвпливовіших людей світу.

Вотсон відвідував Школу Драконів і навчався актор ській майстерності в Оксфордському відділенні Stagecoach Theatre Arts. Будучи дитиною, вона досягла слави після того, як отримала свою першу професійну актор ську роль Герміони Ґрейнджер у серії фільмів про Гаррі Поттера, раніше вона грала лише в шкільних виставах. Уотсон також зіграла головну роль у телевізійній адаптації роману «Балетні туфлі» 2007 року та озвучила «Повість про Десперо» (2008). Після останнього фільму про Гаррі Поттера вона зіграла роль другого плану у фільмі «Мій тиждень з Мерилін» (2011), а потім зіграла роль Сема, кокетливого, вільнолюбного студента у фільмі «Переваги бути стіноцвітом» (2012), який отримав успіх у критиків актор.

Подальше визнання принесла роль Алексіс Нієрс у фільмі Софії Копполи «The Bling Ring» (2013) та прийомної дочки титульного героя в біблійному епосі Даррена Аронофскі «Ной». Того ж року Ватсон був нагороджений Британською академією кіно і телевізійних мистецтв, ставши британським артистом року. Вона також зіграла роль Белль в екранізації музичного романтичного фентезі «Красуня і Чудовисько» (2017), який входить до числа найкасовіших фільмів усіх часів, і Мег Марч у драмі про повноліття Грети Гервіг «Маленькі жінки». (2019).